Фотопослуги та фототовари для кожного!
(032) 255-31-18
Пн-Сб 9.00-20.00 Нд 10.00-18.00

Друк фото

Фотографія в житті кожної людини займає не останнє місце. Немає жодної людини в світі, у якої не було б фотографій з дитинства, юності, з пам'ятних днів у житті.  Друк фотографій - це чудовий спосіб зберегти приємні фрагменти минулого на папері. Тому не дивно, що фотодрук не втрачає своєї популярності, незважаючи на велику різноманітність сучасних запам'ятовуючих пристроїв. Останні хоч і вміщають в пам'яті десятки гігабайт зображень, але дух істинної фотографії, як і раніше, живе лише в надрукованих знімках.

Друк фото дає реальну можливість доторкнутися до спогадів, з почуттям ностальгії гортаючи старі сімейні альбоми. Погодьтеся, це куди приємніше, ніж дивитися знімки на дисплеї фотоапарата або екрані монітора. До того ж важко уявити собі JPEG-зображення, що висить на стіні або вставлене в фоторамку.

Цифровий фотодрук - найбільш поширений і зручний спосіб отримання паперових знімків будь-якого формату. Друк фотографій з usb-флешок, CD, DVD дисків і всіляких карт пам'яті здійснюється досить швидко. При фотодруку не потрібні витрати на попередню підготовку, що значно знижує вартість фотографій. До того ж, сучасні технології дозволяють заздалегідь відстежити якість майбутнього зображення.

Друк фотографій з будь-яких цифрових носіїв - одна з численних послуг наших салонів. Фотодрук з використанням сучасного обладнання і високоякісного паперу дозволяє без зусиль отримати чудові знімки стандартного і нестандартного формату. У нас ви можете замовити друк цифрових фотографій в режимі реального часу з попередньою обробкою. Наші фахівці виправлять дефекти знімків, зберігши в прекрасному вигляді кращі моменти вашого життя.


 
 

Ціни

9х13 3,50
10х15 3,50
13х18 6,00
15х21 7,00
20х30 13,00
30х40 27,00