Фотопослуги та фототовари для кожного!
(032) 297-56-57
Пн-Сб 9.00-20.00 Нд 10.00-18.00

Широкоформатний друк

Широкоформатний друк це виготовлення зображень, які мають фотографічну якість. Використання принтера Epson забезпечує яскраве, насичене, оригінальне, бездоганне за передачею кольору рішення для друку фотографій, репродукцій картин, плакатів. Завжди в наявності різні види паперів Epson.

Картини - це завжди стильно і красиво! Це і гідне прикраса інтер'єру, і чудовий подарунок. Але вибрати потрібний сюжет не так просто, як здається. Може, ви бажаєте милуватися світлиною з відпустки, побаченим краєвидом, власним портретом або репродукцією шедевра живопису? Так чому б не зробити з улюбленої фотографії картину, відбиту на полотні?! Фотодрук на полотні - це новий напрям, який дозволяє зі звичайної фотографії створити твір мистецтва. Завдяки фактурному матеріалу і спецефектам, що імітують мазки пензля, фото моментально перетворюється у шедевр і немов оживає. Технологія друку фото на полотні поєднує в собі художні прийоми живопису та фотографії та дозволяє отримати справжній шедевр, що не відмінний від справжнього.

Замовте фотодрук на полотні, яке натягнуте на підрамник і обрамлене в багет стане оригінальним подарунком для друзів і близьких, або ж яскравим акцентом в дизайні інтер'єру. Готове замовлення запакуємо і відправимо у будь-яку точку України.
Ціни

Широкоформатний друк на матовому, глянцевому папері (фотографічна якість) 490 грн за кв.м.
Широкоформатний друк на холсті (фотографічна якість) 990 грн за кв.м.
Матовий папір 160 гр (зображення), колір 315 грн за кв.м.