Фотопослуги та фототовари для кожного!
(032) 255-31-18
Пн-Сб 9.00-20.00 Нд 10.00-18.00

Широкоформатний друк

Широкоформатний друк це виготовлення зображень, які мають фотографічну якість. Використання принтера Epson забезпечує яскраве, насичене, оригінальне, бездоганне за передачею кольору рішення для друку фотографій, репродукцій картин, плакатів. Завжди в наявності різні види паперів Epson.

Картини - це завжди стильно і красиво! Це і гідне прикраса інтер'єру, і чудовий подарунок. Але вибрати потрібний сюжет не так просто, як здається. Може, ви бажаєте милуватися світлиною з відпустки, побаченим краєвидом, власним портретом або репродукцією шедевра живопису? Так чому б не зробити з улюбленої фотографії картину, відбиту на полотні?! Фотодрук на полотні - це новий напрям, який дозволяє зі звичайної фотографії створити твір мистецтва. Завдяки фактурному матеріалу і спецефектам, що імітують мазки пензля, фото моментально перетворюється у шедевр і немов оживає. Технологія друку фото на полотні поєднує в собі художні прийоми живопису та фотографії та дозволяє отримати справжній шедевр, що не відмінний від справжнього.

Замовте фотодрук на полотні, яке натягнуте на підрамник і обрамлене в багет стане оригінальним подарунком для друзів і близьких, або ж яскравим акцентом в дизайні інтер'єру. Готове замовлення запакуємо і відправимо у будь-яку точку України.
Ціни

Широкоформатний друк на матовому, глянцевому папері (фотографічна якість) 490 грн за кв.м.
Широкоформатний друк на холсті (фотографічна якість) 990 грн за кв.м.