Фотопослуги та фототовари для кожного!
(032) 255-31-18
Пн-Сб 9.00-20.00 Нд 10.00-18.00

Поліграфія

Пропонуємо широкий вибір найрізноманітніших поліграфічних продуктів. Тиражна продукція, індивідуальні календарі, листівки, візитки фотоетикетки на пляшки - це неповний перелік всього розмаїття поліграфічних продуктів, які ми можемо запропонувати у наших салонах.

Фотокалендар дає право самостійно вирішувати, яким бути вашому календарю на майбутній рік. Геть нудні картинки і одноманітність! Ніяких шаблонів - тільки оригінальні і соковиті кадри з сімейного фотоальбому! Індивідуальний дизайн календарів з фото надає прекрасну можливість почати Новий рік з нових вражень. Загляньте в фотоархів і відберіть улюблені знімки на кожен з 12 місяців в році. Вони допоможуть скласти особистий фотокалендар, який стане не тільки окрасою інтер'єру та чудовим подарунком, а й неповторною дизайнерської річчю. Кожне фото календаря - це кадри з відпустки, подорожі, мила усмішка дитини, портрети батьків і друзів, а також забавні фізіономії вихованців. А щоб календар з фотографіями радував ще більше, додайте на зображення зворушливе побажання, святкове привітання, які полюбилися вислови - все, що підкаже уява.
Фотолистівка виручає напередодні будь-якого свята. Чергова низка свят вже не за горами? Ваша фантазія вичерпалася, і ви не знаєте чим здивувати друзів і близьких вам людей? Якщо ви не хочете повторюватися, любите креатив, прагнете зробити особливе привітання, вам неодмінно сподобаються оригінальні листівки, виконані за індивідуальним замовленням.
Фотолистівка дарує чудову можливість проявити персональне увагу до будь-якої людини. Це не просто оригінальне привітання, незмінний додаток до основного подарунка і добра пам'ять про дарувальника. Листівка з фото також стане цікавим запрошенням на сімейне свято, весілля або корпоративну вечірку. Такий фотосюрприз передасть емоції набагато точніше, ніж звичайна листівка-запрошення зі стандартним малюнком і шаблонним текстом. Створіть разом з нами унікальний подарунок, що поєднує в собі всі переваги пам'ятного фото і звичайних листівок, календарів та ін.

Ціни

Календар кишеньковий 16 шт 65,00
Календар-плакат А-3 30,00
Календар-плакат А-4 (2 шт) 30,00
Календар настільний перекидний (хатка) 4 шт 185,00
Календар настінний перекидний А-3 150,00
Візитка одностороння (100 шт) 55,00
Візитка двостороння (100 шт) 90,00
Візитка одностороння (1000 шт) 310,00
Візитка двостороння (1000 шт) 430,00