Фотопослуги та фототовари для кожного!
(032) 255-31-18
Пн-Сб 9.00-20.00 Нд 10.00-18.00

Фото на документи

Фото на документи потрібно кожному з нас. Не важливо, чи це фотографія на паспорт, водійське посвідчення або інший документ, всіх їх об'єднує одне - терміновість. Найчастіше мова йде про кілька хвилин, особливо якщо необхідно фото на візу або закордонний паспорт.

Нерідко фото на документи робиться поспіхом, тому не завжди залишається час, щоб привести себе в належний вигляд і переодягнутися. Разом з тим термінове фото на увазі не тільки швидкий результат, але і хороша якість зображення. Погодьтеся, нікому не хочеться через вимушену поспішності довгі роки «милуватися» невдалою фотографією на водійському посвідченні, паспорті  чи ін. Ось чому термінове фото на документи неодмінно має бути красивим.

У наших салонах ви всього за 5 хвилин отримаєте якісні фото на будь-які  важливі документи. Ми гарантуємо, що фотографії будуть відповідати встановленим нормам.
Щоб термінове фото на документи задовольняло вас на всі 100%, у нас передбачена професійна ретуш з використанням сучасних програмних засобів. Ми усунемо дефекти шкіри, підправимо макіяж та зачіску, змінимо тло, зробимо корекцію кольору. Якщо буде потрібно, наші фахівці збережуть найбільш вдалі фотографії на ваш носій інформації, або у наш архів, звідки ви завжди зможете їх видрукувати у довільному форматі.


Ціни

Фото для документів термінове з ретушуванням 70,00 грн
Фото для документів термінове без ретушування 60,00 грн
Фото для документів (на завтра) з ретушуванням 55,00 грн
Фото для документів (на завтра) без ретушування 45,00 грн