Фотопослуги та фототовари для кожного!
(032) 255-31-18
Пн-Сб 9.00-20.00 Нд 10.00-18.00

ПВХ

ПВХ

21 березня 2017

Накатка фото на вспінений пластик — один з найдоступніших способів швидко та якісно виготовити зображення, готове для розміщення на стіні. Цей вид картин дуже популярний у фотографів, яким потрібно оформити виставку, або організувати презентацію робіт. В цьому фотокартини з ПВХ схожі на композитні фотокартини, які також часто використовуються з тою ж метою. Також, через свою невисоку вартість, така картинка може бути використана для оформлення наочних посібників або в рекламній індустрії: для виготовлення вказівників, рекламних табло, інформаційних дисплеїв, тощо. 
Основа та друк
ПВХ фотокартини ми друкуємо традиційним фотохімічним способом. Зображення накатується на ПВХ основу товщиною 10 мм і ламінується плівкою, що захищає його від UV променів та запобігає вигоранню.
Кріплення
Для фото на ПВХ використовується такі типи кріплень:
Профільна рама
Спеціальна рама з алюмінієвого профілю що додає додаткової жорсткості картині та дозволяє дуже точно розмістити картину на стіні. Товщина профілю створює ефект, ніби картина ширяє в повітрі.Таким кріпленням опціонально комплектуються формати 30х30 та 30х40
Крокодил
простий і надійний спосіб кріплення яким комплектуються всі формати ПВХ картин.

Джерело - www.pro.cyfrolab.com