Фотопослуги та фототовари для кожного!
(032) 297-56-57
Пн-Сб 9.00-20.00 Нд 10.00-18.00

Фото на акрилі

Фото на акрилі

20 березня 2017

Друк фото на акрилі — один з найбільш популярних способів прикрасити інтер'єр. Фото, вкрите акрилом, набуває особливої глибини і світіння. Зображення, надруковані таким способом, виходять об'ємними і особливо яскравими. Настільний акрил це готове оригінальне рішення для Вашого робочого стола, книжкову полицю або комод, а настінні формати зроблять Ваш інтер'єр індивідуальним.
Характеристики
Фото на акрилі - новинка, що дійсно вражає. Класичний фотодрук ми вкриваємо 4-мм акрилом, що надає особливого блиску та глибини кольорам. Акрилові фото виготовлені за сучасними технологіями, тому абсолютно безпечні та екологічні. Та ще й виглядають оригінально та презентабельно.
Зручне кріплення
Для фото на акрилі ми підібрали якісне та зручне кріплення - профільну раму. Завдяки їй картина без зайвих зусиль надійно та точно розміщується на стіні.
Забудьте про фоторамки
Фото на акрилі це сучасна альтернатива традиційним фоторамкам. Тепер немає потреби друкувати фото та довго підбирати для нього рамку. До того ж, настільний акрил більш доступний за ціною. Прикрасьте ним вітальню, робоче місце або дитячу кімнату. До речі, акрил не менш екологічний за холст і не б'ється, на відміну від скла, яке використовується в класичних рамках для фото. Для виробництва ми використовуємо класичний фотодрук і 4-х мм акрил.
Проста установка
Акрилове фото — готовий продукт. Всі настільні формати ми комплектуємо підставкою з натурального карпатського бука. Просто вставте панель у підставку і вона відразу почне приносити радість.
Як використовувати для роботи
Весільні фотографи завжди можуть запропонувати фото на акрилі молодій парі в якості доповнення до фотокниг або традиційного друку на холсті чи композиті. Випускники також будуть раді своєму настільному портрету, який може доповнити випускний альбом.

Джерело - www.pro.cyfrolab.com