Фотопослуги та фототовари для кожного!
(032) 255-31-18
Пн-Сб 9.00-20.00 Нд 10.00-18.00

Друк на холсті

Друк на холсті

27 квітня 2020

Друк на холсті — один з найбільш відомих способів прикрасити власний інтер'єр. Завдяки фактурі цього матеріалу в поєднанні з натяжкою на якісну раму, фотокартина на холсті створює ефект "музейного шедевру". Неважливо, що зображено: портрет чи улюблений пейзаж з вашої останньої мандрівки по Карпатах, ми однаково гарно надрукуємо і те, і інше. Друк на холсті зазвичай вибирають прихильники "класичних" рішень.
ОСНОВА ТА ДРУК
Основа друку - високоякісний бавовняний холст німецького виробництва. Друк виконується за новітньою, екологічно чистою технологією HP Latex. Латексний друк забезпечує прекрасну кольоропередачу, контраст та насиченість зображення. Окрім цього, він стійкий до діі прямих сонячних променів, тому не потребує додаткового захисного покриття. Отже, замовляючи у нас друк на полотні, Ви можете бути впевнені, картину буде надруковано на обладнанні яке підходить для цього найкраще.
ЗАДРУК ТОРЦІВ ХОЛСТА
Якщо з видимою частиною все зрозуміло, то з торцями при друці холстів можливі варіанти. Наразі ми пропонуємо два види задруку та затяжки:
• ГАЛЕРЕЙНА - зображення друкується "на виліт" і обгортає підрамник. При розробі макета слід враховувати, що буде загнуто по 30 мм з кожної сторони. Тому радимо не розміщувати в цих ділянках сюжетно важливі елементи. Подивіться як це виглядає на прикладі фотокартини формату 30х40
• ПЛАНШЕТНА - зображення друкується виключно на видимій поверхні, а торці залишаються білими. Важливо знати – з метою збереження пропорцій видимого зображення при натяжці на підрамник на торці може загинатись до 3-х мм зображення з кожної сторони.
При галерейній натяжці зображення також можна побачити на торцях картини.
ПІДРАМНИК
Один з найважливіших елементів холста — це його підрамник (каркас). Від якості, а саме деревини, з якої його виготовлено, залежить те, як буде поводити себе холст з часом. Чи буде провисати він в подальшому при повному висиханні дерева? Ми використовуємо високоякісні підрамники товщиною 20 мм, з підготовленої та витриманої деревини, що зменшує ймовірність деформації зображення в майбутньому.
КРІПЛЕННЯ
Для кріплення на стіні використовується кріплення з милозвучною назвою "крокодил". Зубчасті насічки дають можливість вирівняти холст на стіні, навіть якщо вона не зовсім рівна. Вам лише потрібно надійно засверлити дюбель для кріплення.

Джерело - www.https: