Фотопослуги та фототовари для кожного!
(032) 297-56-57
Пн-Сб 9.00-20.00 Нд 10.00-18.00

Nikon випускає дві нові фотокамери Nikon 1

Nikon випускає дві нові фотокамери Nikon 1

21 січня 2013

Модель Nikon 1 J3 розроблено на основі фотокамери Nikon 1 J1, яка завдяки дивовижній швидкості та ультракомпактному дизайну набула найвищого в Європі попиту. У моделі Nikon 1 J3 найменший у світі корпус¹, а вишуканої роботи алюмінієвий екстер’єр на дотик ще приємніший,ї ніж на вигляд. Завдяки найкоротшому у світі часу затримки² та найшвидшій у світі неперервній зйомці³ ця фотокамера завжди готова зафіксувати доленосні моменти динамічного життя у високороздільних зображеннях та відео формату Full HD.
Моделлю Nikon 1 S1 компанія Nikon започатковує нову S-серію швидких фотокамер зі стильним лаконічним дизайном корпусу, які допоможуть ще легше отримувати чудові результати. Розроблена на принципах простоти й швидкості, модель Nikon 1 S1 не поступається зручністю й легкістю експлуатації компактній фотокамері, але значно перевершує її у швидкості, потужності та якості зображення.
 І Nikon 1 J3, і Nikon 1 S1 використовують ту ж технологію другого покоління Nikon 1, що й недавно випущена модель Nikon 1 V2, орієнтована на фотографів-аматорів. Обидві моделі відзначаються новим рівнем швидкості й точності роботи, обладнані інтелектуальними функціями наступного покоління на зразок «керування зображеннями в реальному часі» та «зйомки найкращого моменту», забезпечують безпровідне передавання зображень за допомогою додаткового апаратного ключа Wi-Fi.

Джерело - www.nikon.ua